Podsumowanie projektu "Aktywny Senior"
Lista uczestników biorących udział w projekcie "Aktywny Senior"
l.p. nazwisko i imię |
1. Kolik Wiesława 2. Adamczyk Zenon 3. Okrasa Helena 4.Sadowska Zofia 5. Nowakowski Zbigniew 6. Wochna Maria 7.Kuczkowska Helena 8. Stańczyk Wiesława 9.Gajewiak Jadwiga 10. Hewanicka Ewa 11. Sokołowski Zbigniew 12. Gierk Maria 13. Kałucka Feliksa 14.Wołkowicz Małgorzata 15. Białoskórska Iwona 16. Lewandowska Barbara 17.Jatczak Anna 18. Rusik Jolanta 19. Olewińska Krystyna 20. Tomecka Ludwika 21. Tomczak Zofia 22. Durańska Elżbieta 23. Cierpicka Czesława 24. Lewandowska Stanisława 25. Malczewska Ewa 26. Jastrzębski Jerzy 27. Słaba Krystyna 28. Cichecki Jerzy 29. Wasiak Jadwiga 30. Nowakowska Janina 31. Kurowska Iwona 32. Głowacka Teresa 33. Trzewikowska Wiesława 34. Kulesza Teresa 35. Mulczyk Lucyna 36.Loba Teresa 37. Rudnicka Dorota 38. Krawczyk Marianna 39. Abramczyk Krystyna
40. Cichecka Mirosława 41. Gzowska Teresa 42. Stańczyk Barbara 43. Kawka Danuta 44. Daszkiewicz Regina 45. Jochman Krystyna 46. Krawczyk Teresa 47.Walczak Barbara 48. Jaremko Czesława 49. Lewandowska Halina 50. Misztal Zofia 51. Olasik Zofia 52. Cuchra Danuta
|
Lista uczestników zajęć w ramach projektu "Aktywny Senior"
(z podziałem na grupy tematyczne)
Lista uczestników - nauka obsługi komputera
Zajęcia odbywają się w środy w godz. 12.00 – 13.30
Lp. Nazwisko i imię 1. Abramczyk Krystyna 2. Cichecka Mirosława 3. Adamczyk Zenon 4. Gzowska Teresa 5. Stańczyk Barbara 6. Kawka Danuta 7. Tomczak Zofia 8. Durańska Elżbieta 9. Daszkiewicz Regina 10. Tomecka Ludwika
|
Lista uczestników - nauka języka angielskiego
Zajęcia odbywają się we wtorek w godz. 9.00 – 10.30 Lp. Nazwisko i imię 1. Kolik Wiesława 2. Adamczyk Zenon 3. Okrasa Helena 4. Sadowska Zofia 5. Nowakowski Zbigniew 6. Wochna Maria 7. Kuczkowska Helena 8. Stańczyk Wiesława 9. Gajewiak Jadwiga 10. Hewanicka Ewa 11. Sokołowski Zbigniew 12. Gierk Maria 13. Kałucka Lucyna 14. Wołkowicz Małgorzata 15. Białoskórska Iwona |
Lista uczestników - warsztaty kulinarne
Zajęcia odbędą się w podanym później terminie Lp. Nazwisko i imię 1. Sadowska Zofia 2. Lewandowska Barbara 3. Jatczak Anna 4. Rusik Jolanta 5. Loba Teresa 6. Krawczyk Marianna 7. Jochman Krystyna 8. Krawczyk Teresa 9. Lewandowska Halina 10. Olasik Zofia 11. Cuchra Danuta 12. Nowaczyk Anna |
Lista uczestników - nordic walking
Zajęcia odbędą się po uzgodnieniu z prowadzącym,
w zależności od warunków atmosferycznych
Lp. Nazwisko i imię 1. Kolik Wiesława 2. Misztal Zofia 3. Białoskórska Iwona 4 Lewandowska Barbara 5.. Rusik Jolanta 6. Cierpicka Czesława 7. Lewandowska Stanisława 8. Malczewska Ewa 9. Jastrzębski Jerzy 10. Słaba Krystyna
|
Lista uczestników - grota solna
Zajęcia odbywają się w piątki w godzinach przedpołudniowych w podziale na grupy
grupa I – godz. 10.30 – 11.00 (W. Stańczyk, A. Jatczak,Z. Olesik, Z. Tomczak)
grupa II – godz. 11.10 – 11.40 (J. Cichecki, L. Mulczyk, K. Abramczyk, D. Kawka)
grupa III - godz. 11.50 – 12.20 (T. Krawczyk, B. Walczak, Cz. Jaremko, Z. Misztal) Lp. Nazwisko i imię 1. Stańczyk Wiesława 2. Jatczak Anna 3. Olasik Zofia 4. Tomczak Zofia 5. Cichecki Jerzy 6. Mulczyk Lucyna 7. Abramczyk Krystyna 8. Kawka Danuta 9. Krawczyk Teresa 10. Walczak Barbara 11. Jaremko Czesława 12. Misztal Zofia
|
|
Lista uczestników - basen
Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 11.00 – 12.00 Lp. Nazwisko i imię 1. Nowakowski Zbigniew 2. Kuczkowska Helena 3. Olewińska Krystyna 4 . Nowakowska Janina 5. Jastrzębski Jerzy 6. Cichecki Jerzy 7. Wasiak Jadwiga 8. Gierk Maria 9. Kurowska Iwona 11. Głowacka Teresa 11. Kulesza Teresa 12. Rudnicka Dorota 13. Krawczyk Marianna 14. Daszkiewicz Janina 15. Lewandowska Halina |
Lista uczestników - zajęcia rekreacyjno – usprawniające
Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godz. 17.00 Lp. Nazwisko i imię 1. Okrasa Helena 2. Wochna Maria 3. Gajewiak Jadwiga 4. Hewanicka Ewa 5. Tomecka Ludwika 6. Durańska Elżbieta 7 Cierpicka Czesława 8.. Słaba Krystyna 9. Wasiak Jadwiga 10. Głowacka Teresa 11. Trzewikowska Wanda 12. Kulesza Teresa 13. Mulczyk Lucyna 14. Loba Teresa 15. Jaremko Czesława |
|
|
Projekt ''Aktywny Senior'' współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013 ___________________________________________________________________ Zapraszamy do udziału w projekcie ''Aktywny Senior''
Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest spełnienie wymogu wieku 60 +, podpisanie deklaracji uczestnictwa oraz kolejność zgłoszeń. Każde z zadań ma ograniczoną liczbę miejsc. Każdy ze zgłaszających musi wybrać 2 zadania, w których będzie uczestniczył, o udziale w nich decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału w projekcie mają osoby, które nie uczestniczyły w projekcie ''Edukacja w wieku 60+''. Adresatami zadania publicznego są osoby po 60 roku życia, będący mieszkańcami Powiatu Brzezińskiego.
Zapisy do udziału w projekcie odbędą się w dniu 6 listopada 2013 r. od godziny 16.00
w świetlicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach.
Organizator
Stowarzyszenie ,,Nasz Powiat”
Stowarzyszenie "Nasz Powiat" w okresie od 01.11.2013 r. do 31.12.2013 r. realizuje projekt "Aktywny Senior"
Całkowity koszt projektu to kwota 22 290 zł, z tego 20 000 zł stanowi kwota dotacji z MPiPS.
Celem projektu jest wyposażenie 52 osób po 60 roku życia, będących mieszkańcami Powiatu Brzezińskiego, w nowe umiejętności poprzez umożliwienie im uczestnictwa w różnego rodzaju zajęciach o charakterze edukacyjnym.
Osoby w wieku 60+ będą mogły wziąć udział w:
- wycieczkach do kina i teatru,
- zajęciach nauki języka angielskiego,
- zajęciach nauki obsługi komputera,
- zajęciach z nordic walkingu,
- zajęciach rekreacyjno - usprawniających,
- aerobicu na basenie,
- warsztatach kulinarnych,
- zajęciach w grocie solnej,
- warsztatach ze specjalistami.
|
Starosta Brzeziński
Edmund Kotecki
|
Prezes Stowarzyszenia "Nasz Powiat"
Jolanta Wojciechowska
|