Aktualności

Spotkanie opłatkowe sympatyków i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Powiatu Brzezińskiego

14/12/2019 Spotkanie opłatkowe sympatyków i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Powiatu Brzezińskiego

    

     W dniu 11 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Brzezinach, sympatycy i słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Powiatu Brzezińskiego jak co rok spotkali się na uroczystej wigilii. Wszystkich zebranych powitał Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Powiatu Brzezińskiego "Nasz Powiat" – Jacek Szeligowski. Ewangelię wg. św. Łukasza "Narodzenie Jezusa" odczytał Rafał Szklarek – V-ce Prezes Stowarzyszenia.
Spotkanie przebiegło w świątecznej, miłej, rodzinnej atmosferze. Zebrani tradycyjnie połamali się opłatkiem życząc sobie zdrowia i wielu radości. Zaśpiewali wspólnie kolędę i rozkoszowali się potrawami wigilijnymi przygotowanymi przez DPS w Dąbrowie.
     W uroczystości udział wzięli: Pani Renata Kobiera - Starosta Brzeziński, Pani Beata Kaczmarska i Pan Krzysztof Kotynia – Członkowie Zarządu Powiatu w Brzezinach, Pan Krzysztof Bogdański – Przewodniczący Rady Powiatu w Brzezinach oraz Pani Aldona Świderek – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie.
Wszyscy zaproszeni gości życzyli zebranym wszelkiej pomyślności, wielu łask bożych, a  przede wszystkim zdrowia.

     Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Powiatu Brzezińskiego „Nasz Powiat” składa serdeczne podziękowania: Pani Renacie Kobiera – Staroście Brzezińskiemu za pomoc w organizacji spotkania wigilijnego, Pani Aldonie Świderek - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie oraz pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie za przygotowanie przepysznych potraw wigilijnych i profesjonalną obsługę uroczystości, Pani Annie Sokołowskiej – Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Brzezinach oraz Pani Iwonie Dudka – Zastępcy Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Brzezinach za udostępnienie pomieszczeń na uroczystość.

 

>>galeria zdjęć

Wstecz